Vzduchotechnika slouží k výměně vzduchu v různých typech místností. Může být doplněna rekuperací. Rekuperátor odebírá teplo odpadnímu vzduchu a tím předehřívá čerstvý vzduch nasávaný z venku vháněný do místnosti. V zimě jsou pak nižší náklady na topení. Vzduchotechniku lze využít např.prodejní a skladovací plochy,kancelářské prostory, diskotéky, bary, restaurace, kuchyně, kotelny, WC,...atd, dále v RD pro nízkonákladové vytápění pomoci rekuperace a zemního výměníku.

remak

 

REMAK je česká soukromá akciová společnost s jediným akcionářem, kterým je REMAK Holding s.r.o. Hlavními výrobky společnosti jsou klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky.

eldesign


ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. je dlouhodobě a dynamicky se rozvíjející společnost, která disponuje vysoce motivovaným kolektivem odborných pracovníků, vlastními výrobními kapacitami, skladovacími prostory a prodejními pobočkami po celé České republice i na Slovensku.

gea

 


Výroba vzduchotechniky má v Liberci dlouhodobou tradici. První informace o výrobě ventilátorů pro kovářské výhně najdeme v historických materiálech z roku 1906.

atrea
Firma ATREA vznikla již v roce 1990 jako soukromá firma Ing. Petra Morávka, CSc. Při svém založení se opírá o dlouholeté zkušenosti v oblasti mikroklimatu budov a hlavně rekuperace odpadního tepla